سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / انتشار اسکرین‌شاتی که به وجود یک نوار ناوبری جدید در اندروید P اشاره می‌کند – دیجیاتو + کشف کارگاه تولید مواد سمی در غوطه شرقی – دبستان پسرانه غیر دولتی

انتشار اسکرین‌شاتی که به وجود یک نوار ناوبری جدید در اندروید P اشاره می‌کند – دیجیاتو + کشف کارگاه تولید مواد سمی در غوطه شرقی – دبستان پسرانه غیر دولتی

اخیرا اسکرین‌شاتی در وبلاگ توسعه‌دهندگان اندروید منتشر شده که به وجود یک نوار ناوبری جدید در اندروید P اشاره می‌کند

گوگل هنوز نسبت به این موضوع هیچ واکنشی نشان نداده و معتبر بودن این اسکرین‌شات هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار داد. اما به نظر می‌رسد که شباهت زیاد دکمه کپسول مانند با آیکنی مشابه که در رندرهای اخیر گوشی موتو Z3 Play دیده شده دلیلی است که احتمال شایعه بودن نوار ناوبری جدید برای اندروید P را کم‌رنگ‌تر می کند.

اخیرا اسکرین‌شاتی در وبلاگ توسعه‌دهندگان اندروید منتشر شده که به وجود یک نوار ناوبری جدید در اندروید P اشاره می‌کند. کاملا مشخص است که گوگل نمی‌خواسته این موضوع فعلا برای عموم آشکار شود، چرا که اسکرین‌شات دقایقی بعد از انتشار از روی وبلاگ برداشته شد. با این وجود طی همین مدت کوتاه عده‌ای توانستند تصویر مذکور را ذخیره و آن را رسانه‌ای کنند.

نوار ناوبری جدید به جای سه آیکن، از دو آیکن تشکیل شده و به نظر می‌رسد که دکمه مالتی‌تسکینگ در آن جای خود را به یک ژست حرکتی داده است. ضمنا دکمه هوم اگر چه بر سر جای خود باقی مانده، اما ظاهرش تغییر کرده و به شکل یک کپسول درآمده است. دکمه بازگشت نیز همچنان به قوت خود پابرجاست، اما گزارشات می‌گویند که در صورت عدم استفاده شاهد محو شدن آن از روی صفحه خواهید بود.

در هر صورت همه چیز در کنفرانس گوگل I/O که غول موتورهای جستجو ماه آینده در سن فرانسیسکو برگزار می‌کند، مشخص خواهد شد که این رویداد را به طور کامل در دیجیاتو برایتان پوشش خواهیم داد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: ارتش سوریه در جریان عملیات پاکسازی غوطه شرقی به کارگاه ساخت مواد سمی متعلق به گروه‌های شورشی دست یافت
ارتش سوریه از زمان آغاز روند نظامی در غوطه شرقی از کشف تعدادی از کارگاه‌های ساخت مواد شیمیایی و سمی در منطقه خبر داد.

به گفته این منبع، ارتش سوریه در عملیات پاکسازی در منطقه افتریس واقع در غوطه شرقی بر آزمایشگاهی از بقایای تجهیزات تشکیلات تروریستی به منظور ساخت مواد سمی دست یافته است. این آزمایشگاه مجهز به همه ابزارهای لازم برای ساخت سلاح غیرقانونی است.

یک منبع نظامی سوری گفت، ارتش سوریه بر کارگاه بزرگ متعلق به شورشیان سوری در غوطه شرقی دست یافته که شامل آزمایشگاه ساخت مواد سمی است که ساخت آن به لحاظ بین‌المللی غیرقانونی است.

همچنین یکی از کارگاه‌های وابسته به شورشیان شامل ساخت انواع مختلف خمپاره‌های ۶۰، ۸۰ و ۱۸۰ میلیمتری، توپخانه‌ها و تعدادی بمب‌ها و مهمات مختلف بود.

خبرگزاری ایسنا: ارتش سوریه در جریان عملیات پاکسازی غوطه شرقی به کارگاه ساخت مواد سمی متعلق به گروه‌های شورشی دست یافت.

درباره ی back120

همچنین ببینید

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران: اگر دولت اجازه دهد بازار IT کارش را می‌کند – دیجیاتو – دبستان پسرانه غیر دولتی

شرکت‌های سخت‌افزاری و واردکنندگان کالاهای IT این روزها به دلیل افزایش و ناآرامی قیمت ارز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *