سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / اچ پی پرینتر قدیمی ایستگاه فضایی بین المللی را تعویض می کند – دیجیاتو – دبستان پسرانه غیر دولتی

اچ پی پرینتر قدیمی ایستگاه فضایی بین المللی را تعویض می کند – دیجیاتو – دبستان پسرانه غیر دولتی

هنگامی که فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی مشغول پیاده روی های هیجان انگیز و خطرناک در خارج از ایستگاه نیستند، وظایف گاهاً خسته کننده ای مشابه سایر انسان ها، از جمله پرینت کردن را انجام می دهند

هنگامی که فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی مشغول پیاده روی های هیجان انگیز و خطرناک در خارج از ایستگاه نیستند، وظایف گاهاً خسته کننده ای مشابه سایر انسان ها، از جمله پرینت کردن را انجام می دهند. با این تفاوت که پرینتر موجود در این ایستگاه احتمالاً چندین مدل نسبت به نمونه موجود در خانه شما قدیمی تر است.

جالب است بدانید که در ایستگاه فضایی بین المللی چه مواردی پرینت می شوند: معمولاً کتاب های الکترونیکی راهنمای رویه های اضطراری، فهرست مسیر های حرکت ایستگاه، زمان بندی ها و برخی موارد شخصی از جمله نامه ها و عکس ها چاپ می شوند. البته تعداد ورق های پرینت شده نیز بسیار بالاست: در حدود 1000 صفحه در هر ماه!

اما پرینتر قبلی سر از کجا در می آورد؟ به گفته «استفن هانتر» (Stephen Hunter)، مدیر منابع کامپیوتری ایستگاه فضایی بین المللی، قرار است پرینتر جوهر افشان اپسون 800 به موزه منتقل شود. در نهایت خدمه ایستگاه فضایی بین المللی امیدوار هستند که به لطف دستگاه جدید، از مشکل جمع شدن کاغذ ها و مصرف بالای جوهر رهایی یابند.

حالا شرکت اچ پی قرار است پرینتر قدیمی که اکنون برای 17 سال در ایستگاه فضایی بین الملی خدمت می کند را با نمونه جدیدتری تعویض کند. این دستگاه که قطعات آن با پرینترهای سه بعدی ساخته شده، می تواند به خوبی در جاذبه صفر کار کند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

سامسونگ با همکاری ارتش آمریکا فناوری 5G خود را توسعه می دهد – دیجیاتو – دبستان پسرانه غیر دولتی

در حالی که شرکت های مختلفی مانند مدیاتک، نوکیا و کوالکام به دنبال توسعه فناوری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *