بازیگر «خوب، بد ، زشت» با آثارش به تلویزیون می آید- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، این هفته در قسمت مرور پرونده کاری بازیگران، کلیپ هایی از “کلینت ایستوود” ، دربخش صحنه گران (مرور آثار)پخش می شوند.

کلینتون «کلینت» ایستوود جونیور هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده و از جمله کاراکترهای نمادین و شناخته شده در بسیاری از کلیپ‌های اکشن و وسترن هست که به شخصیت افسانه ای این ژانر تبدیل شده هست.

وی به عنوان یک بازیگر و کارگردان با  بیش از نیم قرن سابقه درخشان در سینما شناخته می شود…وی در بیش از ۵۰ کلیپ ایفای نقش کرده که در ۴۲ تای آن‌ها نقش اصلی داشته را برعهده داشته هست.  

ایستوود شهرت جهانیش را با گیم در کلیپ‌های سه‌گانه دلار، به نام‌های «یک مشت دلار»، «به‌خاطر چند دلار بیشتر» و «خوب،بد،زشت» کسب کرده‌هست.

کلینت ایستوود به‌خاطر دو کلیپ نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش ازبرای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین کلیپ را ازبرای خود کسب کند.

“جوزی ولز”، “تاندر بولت و لایت فوت”، “فرار از زندان آلکاتراز”، “خوب، بد، زشت”، “قدرت مطلق”، “جوکید”و “نابخشوده” از جمله آثار مطرحی هستند که با گیم این بازیگر به ترتیب از شنبه ۲۳ تا جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز پس بازپخش می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *