«مردم گله مندند!» به چاپ دوم رسید- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،کتاب «مردم گله مندند»  مجموعه تحلیل ها، توصیه ها، نگرانی ها و نقد های بیانات مقام معظم رهبری در دوران اعتدال می باشد. 

این کتاب در ۶ فصل و یک فصل ضمیمه منتشر شده هست. 

فصل‌های این کتاب عبارتند از: «مولفه‌های گفتمان انقلابی و گفتمان انفعالی»، «تحلیل کلان و قرآنی رهبری از شرایط کنونی کشور»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها نقدها و نگرانی‌ها در عرصه اقتصادی»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نقدها و نگرانی‌ها در عرصه سیاست داخلی و خارجی»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نقدها و نگرانی‌ها در عرصه فکر، فرهنگ، علم»، «تحلیل‌ها، توصیه‌ها، نقدها و نگرانی‌ها در عرصه محیط زیست» و در قسمت ضمیمه شامل سه پرونده با عناوین «پروژه تحریف مکتب امام»، «پروژه نفوذ» و «ادب مرد به ز دولت اوست»

 برشی از کتاب:

به مسئولین عرض می‌کنم که این حضور مردمی در ۲۲ بهمن را به حساب گلایه نداشتن آنها از فعالیت های ما مسئولین به حساب نیاورید. مردم گله مندند… از بسیاری از چیز هایی که در کشور می گذرد، مردم گله مندند…مردم با تبعیض میانه ای ندارند…هرجا تبعیض ببینند، احساس ناراحتی و رنج میکنند. هرجا کم کاری ببینند همین جور. هرجا بی اعتنایی به مشکلات ببینند، همین جور . هرجا پیش نرفتن کارها را ببینند، همین جور. مردم گله مندند
بیانات در ملاقات با مردم آذربایجان شرقی
۹۵/۱۱/۲۷

چاپ دوم کتاب «مردم گله مندند» در قطع رقعی و ۳۶۰ صفحه به کوشش دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی و به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر شده هست .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *