چه کسانی آخر هفته مهمان «خندوانه» می‌شوند؟- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، «خندوانه» نام برنامه‌ای در شبکه نسیم هست که فصل ششم خود را این روزها روی آنتن می‌برد. قرار هست روز جمعه بیست و چهارم اسفندماه ازبرای فصل ششم خود اختتامیه‌ای برگزار کند. البته به تعبیر دستیار تهیه‌کننده این برنامه به استقبال ۱۶ قسمت ویژه‌برنامه روزی خواهد رفت که دکور و شکل و شمایل دیگری دارد.

«خندوانه» از بیست و هشتم اسفندماه با ویژه‌برنامه نوروزی ۱۶ قسمتی به آنتن نسیم می‌آید. دستیار تهیه‌کننده این برنامه به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: در ویژه‌برنامه نوروزی مخاطب با اتفاقات مهیج، مسابقات و گیم‌های جذابی مواجه می شود که هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های مختلف به این برنامه می‌آیند و در این رقابت شرکت می‌کنند. البته چند شب هم تک مهمان خواهیم داشت؛ به طور کل ویژه‌برنامه متفاوتی از «خندوانه» را مخاطب روی آنتن خواهد دید.

وی درمورد مهمانان آخرین هفته «خندوانه» با دکور و شکل و شمایل کنونی، تصریح کرد: «خندوانه» سه روز چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه بیست و دوم، بیست و سوم و بیست و سوم دو مهمان دارد؛ امشب «پانته‌آ بهرام» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مقابل رامبد جوان می‌نشیند و مصاحبه می‌کنند. فردا شب بابک جهانبخش و روز جمعه اختتامیه فصل ششم این برنامه با دکور و شکل و شمایل فعلی را خواهیم داشت و به استقبال ویژه‌برنامه نوروزی می‌رویم.

سیدمرتضی میرباقری در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم به این نکته اشاره کرد که «خندوانه» در فصل ششم به نقطه آخر نمی‌رسد و پس از یک استراحت، گروه با فکر و ایده جدیدی پس از محرم و صفر دوباره به آنتن شبکه نسیم برخواهند گشت. البته به تعبیر معاون سیما، «خندوانه» به مدت وقت ۵ روز و «دورهمی» به مدت وقت ۲ روز روی آنتن شبکه نسیم خواهند بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *